אודות - אוכל אמיתי

אוכל אמיתי... זה כאן
אוכל אמיתי... זה כאן
אוכל אמיתי... זה כאן

ענת פרנק

אוכל אמיתי Real Food –ליווי לתזונה משקמת ובריאות מטבולית

הפרקטיקה של אורח חיים מבריא.


תוכניות ליווי פרטיות מותאמות לצרכים, סדנאות בישול, הרצאות, אתר אינטרנט ובלוג תומך מפליאו ועד קטוגנית, צליאק או דל פחמימה – פתרונות, מתכונים, מאמרים והמלצות לאורח חיים ובריאות מטבולית, הכל נטול גלוטן, סוכרים מעובדים וממרכיבים טבעיים בלבד.

סדנאות אוכל אמיתי Real Food

סדנאות בישול אישיות וקבוצתיות ללימוד בישול לאורח חיים דל פחמימה, נטול גלוטן וסוכרים מעובדים.

– סדנת בישול פרטית אוכל אמיתי Real Food – הדרכה אישית במטבח שלכם. בישול ואפיה של אוכל ביתי, פשוט, זמין וטעים העונה לכל הצרכים האישיים והמשפחתיים, בלי לוותר על המרקמים, הטעם וההנאה של האוכל הביתי שלכם.

– סדנת בישול אוכל אמיתי Real Food – סדנה קבוצתית מרתקת. נלמד, נבשל, נתנסה ונאכל ארוחה מלאה הכוללת מאפים, תוספות, בשרים, דגים ו… קינוח. נחווה את שינוי תפישה המתלווה לאורח החיים, עם אוכל ביתי, פשוט וזמין, קל להכנה – דל פחמימה, ללא גלוטן, סוכרים וללא חומרים מעובדים.

– מין אוכל שכזה – סדנת בישול – סדנת בישול יחודית, מעוררת חושים מבית היוצר של אוכל אמיתי Real Food. סדנה שכולה חוויית בישול ואכילה, הקסם שבהכנת ארוחה מפתה, סדנה בזוג או בקבוצה, טעמים ומזונות מהטבע הנוגעים בחמשת החושים. נלמד לבשל יחד ארוחה מפתה ומעוררת חשק ותשוקה המורכבת כולה ממזונות אפרודיזיאקים – המשלהבים את כל החושים.

מה מתאים לך? ליווי והדרכה אישית וקבוצתית. מה אוכלים? מה מבשלים? הבנה, הקשבה לגוף, בניית יום-יום, הערכות, מודעות והכוונה.

  • ליווי לאורח חיים מבריא
  • ליווי לאורח חיים ללא גלוטן ודל פחמימה
  • ליווי לאורח חיים פליאו/פליאו-קטוגני PKD
  • ליווי להורים לילדים צליאקיים

הליווי מתבצע באמצעות פגישות ושיחות אישיות ו/או קבוצתיות, פנים מול פנים וכן באמצעים דיגיטליים כגון Zoom, ווטסאפ וכו' לתוכניות הליווי השונות, פרטים נוספים ועלויות, לחצו כאן

שמי ענת פרנק, אמא לאורי והראל שתי בנותי המקסימות. בשלנית, חיה נושמת קולינריה מעשית, עוסקת בפרקטיקה של מזון משקם ומנחת סדנאות לבישול, הרצאות, מלווה אנשים בתכניות השונות ובעיקר נהנית מאוכל… אמיתי.

מסעי החל ב – 2005 עת בישלתי למושתלת מוח עצם שלקתה בלוקמיה. השתלמתי בפרוטקול שסיפק בית חולים גדול ומוכר בניו יורק, פרוטוקול של אוכל משקם שהתמקד בערכים התזונתיים של המזון ובדרך הכנתו לשיקום ובנייה של גוף החולה.

אורח החיים שלי הוא פליאו -קטוגני PKD, תזונה מותאמת לבריאות מטבולית והיות ויש לי רקע אוטואימוני, מצאתי כי מתאימה לי ביותר. כן טעמתי מדי פעם מהתזונה הקטוגנית והקרניבורית שגם הן קרובות לדרישות הגוף שלי.

מעצם היותי בשלנית התחלתי לייצר ולהמציא מתכונים שונים ולייעץ לאנשים שהתקשו לתרגל את התזונה ולהפוך אותה לאורח חיים. אז נולדה הפעילות של #אוכל_אמיתי_RealFood.

ה‘אני מאמין‘ שלי: אוכל אמיתי, ערכיו ואיך האוכל שאנחנו אוכלים משפיע על גופינו. ולמה, למה צריך להגיע למצב כלשהו של חולי או חוסר בשביל להתחיל לאכול נכון… אם אפשר כבר עכשיו?!

לפעילות של ’אוכל אמיתי Real Food‘ מצטרפים מאמינים באסכולות שונות של תזונה – איני פוסלת אף אסכולה או מעבירה ביקורת – רק קוראת לבחירה מושכלת, להפחתת מעובדים וג‘אנק, לתזונה מאוזנת שתורמת לגוף ולא לוקחת ממנו, בשם 'ערך' כזה או אחר.

בביתנו החלטנו שאין גלוטן וסוכר כי… ככה מתאים לנו. האוכל, על ערכיו, הכיף שבו והחיבור שלו לגוף מעניין אותנו יותר ויותר ואת העקרונות הללו חלקתי עם מקורבי והאנשים אשר ליוויתי לאורך השנים.

וזה עובד 1f642🙂

#ליוויאישי #אימון_אישי #אורח_חיים_מבריא #סדנאות_בישול #ריפוי_באוכל_לאנשים_בריאים #ללא_גלוטן #ללא_סוכר #דל_פחמימה #ללא_חומרים_משמרים

השימוש באתר, תוכניות הליווי, סדנאות, בישול בהזמנה וכן בשירותים והמוצרים השונים מהווה הסכמה לתקנון האתר

[testimonial_view id="1"]